Eerdere pianopresentaties (2017 en daarvoor)

Ga voor de presentaties juli 2018 naar deze pagina.



Pianopresentatie Woensdag 28 juni 2017, 19.45 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

Rojda Yildiz

• Hansje en Grietje
• De Berkenboom (Russisch liedje)
• Maak ruim baan
• Do-re-mi uit Sound of Music

Demi Man

• Elissa Milne: Three Legged Race
• Elissa Milne: Chase
• Jose Maria Cano Andres: Hijo de la Luna

Jelmer Land

• Tussen Keulen en Parijs
• Boerinnetje van Buiten
• Al in een droge sloot
• Pitter Patter

Matthieu Schippers

• Uit Leonard: Speurhond
• Zomeravond
• Bedtijd
• Pop
• Gnessina: Etude in C

Cédric Schippers

• W.A. Mozart: Sonate in A KV 331 Deel 1 (Thema met variaties, selectie)

Paywast Ahmad

• W.A. Mozart: Fantasie in d KV 397

Niki Röder

• D. Scarlatti: Sonate in C
• F. Chopin: Polonaise in g opus posth.
• C. Debussy: Le Petit Nègre

Joël Hillebrandt

• Franz Liszt: Consolation no 3 in Des
• F Burgmüller: Orage (Onweer) (Etude opus 109/13)

p a u z e

Tamar van der Ven

• F. Chopin: Nocturne opus 9 no 1 in bes

David van de Lustgraaf

• Coldplay: Fix You

Joosje Louw

• F. Chopin: Nocturne opus 9 no 2 in Es

Anna Reinhold

• C. Debussy: Arabesque no 1 in E
• E. Grieg: An den Frühling opus 43 no 6 (uit Lyrische Stücke)


Pianopresentatie Woensdag 12 juli 2017, 18.45 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

In dit uurtje spelen de jongsten, en starters

Fleur Giel

• Deze vuist op deze vuist
• Advokaatje
• Old Mac Donald
• In zijn donkergroene pak
• cde-liedje met opschuifdoedels

Liv Penninx

• Honkbal (3x)
• Faber: Klein menuet (blz 54)
• Advokaatje
• Berkenboom met doedels
• Kwakende kikkers
• Blauwe vogel

Brielle Assadi

• CDE-lied met slingertje
• Ik ben met opa...
• De kikker

Mika Yildiran

• Vlinder mijn vlinder (in C)
• In zijn donkergroene pak (in G)
• Mijn konijn (in C)
• Hazen en konijnen (in G)
• Faber: Bigband blz 48
• Faber: Kwakende kikkers blz 50

Kaya Yildiran

• Heathens, uit Suicide Squad
• Efteling liedje, op 3 manieren
• Russisch liedje 'De Berkenboom'
• Faber: Jarige Job (blz 20)

Zenji

• Bruno Mars: Lazy Song
• Faber: De Jagers
• John Williams: Themamuziek Star Wars

Sophie Alkema

• Alan Menken: Themasong Beauty and the Beast
• Dmitri Sjostakovitsj: Mars in C
• Gnessina: Etude C dur
• Faber: Tik tak
• Faber: Dino Dune Dans
• Nikolajew: Etude (canon)


Pianopresentatie Woensdag 12 juli 2017, 20.15 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

Jippe Brinkman

• Fred Kern: Op een rij
• Ph. Keveren: Een vrolijk deuntje
• Jane Smisor Bastien: Puppy Jane
• Nikolajew: Etude

Marijn Klitsie

• Elton John: Can you feel the love tonight (muziek Lion King)
• Mike Schoenmehl: Saltokoning
• Daniel Hellbach: Variaties in G

Kim Hu

• Philip Keveren: Herinneringen
• Chinees lied: Gelukkig leven
• Mike Schoenmehl: Saltokoning
• Philip Keveren:Barok boogie
• Zimmer/Badelt: Pirates of the Carribean

Paywast Ahmad

• L. van Beethoven: Variaties op Nel cor piu mi Sento, in G

Anna Hu

• L. van Beethoven: Für Elise
• W.A. Mozart: Alla Turca (uit Sonate KV 331)

Merel Zoutendijk

• F. Chopin: Wals opus 64 no 2 in cis
• L. van Beethoven: Uit Sonate Pathetique opus 13: deel 3 Rondo Allegro

Chris ten Kate

• Claude Debussy: Hommage á Rameau, lent e grave (uit Images, no 2)
• Maurice Ravel: Menuet uit Le Tombeau de Couperin

René Doors

• F. Chopin: Etude opus 25 no 7 in cis
• F. Liszt: Etude 'Un sospiro' S. 144


Pianopresentatie dinsdag 14 juni 2016, 19.45 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

Sil Boogaard

• Boerinnetje van Buiten met spaanse akkoorden
• Al in een droge sloot met James-Bond begeleiding
• Big Ben met klokkenbegeleiding
• A. Diabelli/F. Kern: Allegro
• Sil Boogaard: Siliade
• Jelena Gnessina: Etude in C

Julius Bussemaker

• Yann Tiersen: Comptine d'une autre été (uit filmmuziek Amélie)
• A. Nikolajew: Etude in C (in canon met Harry)
• D. Kabalewski: Rondo-Toccata op. 60 no 4 in a
• Mike Schoenmehl: Big Band Tune

Ruby Rodrigues Loopes

• Catherine Rollin: Spanish Dance
• Carol Klose: Banjospeler
• Fred Kern: Linten
• Philip Keveren: Barok Boogie
• Elissa Milne: Storm in a teacup

David van de Lustgraaf

• Anouk: Birds
• Bob Dylan/Adele: To make you feel my love

Joosje Louw

• Yann Tiersen: Sur Le Fil (uit filmmuziek Amélie)
• Fons van Gorp: Compassion

Koen Hoogkamp

• Friedrich Kuhlau: Allegro uit Sonatine op. 55 no 3 in C
• John Williams: End Credits from E.T. The Extra-Terrestrial

p a u z e

Anna Reinhold

• F. Kuhlau: Allegro con Spirito uit Sonatine op. 55/3 in C
• Giovanni Battista Pescetti: Presto
• Reinhold Glière: Prelude in Des op. 43 no 1

Nikki Röder

• L. van Beethoven: Adagio Sostenuto uit Sonate opus 27 no 2 in cis

Paywast Ahmad

• Béla Bartók: Roemeense Volksdansen 1 tot en met 4
• C. Debussy: Golliwog's Cakewalk uit Children's Corner

Merel Zoutendijk

• L. van Beethoven: Adagio Cantabile uit Sonate opus 13 in c
• Frédéric Chopin: Etude opus 25 no 2 in f

Joël Hillebrandt

• F. Chopin: Polonaise in g, op. posth.
• P.I. Tchaikovsky: Dans van de Suikerboomfee (Uit Notenkraker ballet)
• Rimsky-Korsakov/Rachmaninoff: Vlucht van de hommel


Pianopresentatie dinsdag 21 juni 2016, 18.45 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

In dit uurtje spelen de jongsten

Saige

• Grote Dikke Beer
• Ty is in America
• Regen op de straten
• Wil je met me dansen

Matthieu Schippers

• Luchtballon
• Old MacDonald
• Ph. Keveren: Niko Nijlpaard
• Mona Rejino: Zomer
• Harry Potter Theme

Rojda Yildiz

• Wil je met me dansen in C
• In zijn donkergroene pak in G
• Maak Ruim Baan in C
• Aapje in de bomen in D
• Eendjes uit hun dak in D

Zenji

• Piratenlied gemaakt door Zenji
• Efteling liedje
• Mispoes
• Zenji's Calypso
• Al in een droge sloot

Daniel Steenmeijer

• Haunted Mouse (Spookmuis)
• Russian Sailor Dance
• This is not Jingle Bells
• Milne: Storm in theekopje
• When the saints go marching in

Jippe Brinkman

• Bastien: Blues Terts
• Leonard: Zomeravond
• Iers liedje: Horlepiep
• Ph. Keveren: Ga voor goud
• Lisa Bastien: The songs that I know

Demi Man

• Carol Klose: Leve de Rumba
• Anne Terzibaschitsch: Winter Zauber
• Jelena Gnessina: Etude in C
• Elissa Milne: Storm in a teacup


Pianopresentatie dinsdag 21 juni 2016, 20.15 uur

FluXus Muziekschool, Westzijde 148, 1506 EK Zaandam, in de Verkadezaal.

Cédric Schippers

• W.A. Mozart: Alla Turca (uit Sonate KV 331 in A)
• F. Burgmüller: Ritterlichkeit (Etude opus 100 no 25 in C)

Joël Hillebrandt

• F. Chopin: Polonaise in g, op. posth.
• P.I. Tchaikovsky: Dans van de Suikerboomfee (Uit Notenkraker ballet)
• Rimsky-Korsakov/Rachmaninoff: Vlucht van de hommel

Sophie Overbosch

• L. Einaudi: Nefeli
• Anne Terzibaschitsch: WinterZauber (2 piano's)

Julius Meijer

• Gary Jules: Mad World
• Trad: Russian Song without words
• Bert Kaempfert: Swinging Safari

Hugo Spijker

• Reinhold Glière: Prelude in Des op. 43 no 1
• Yann Tiersen: Sur Le Fil (uit filmmuziek Amélie)

Tamar van der Ven

• L. van Beethoven: Adagio Sostenuto uit Sonate opus 27 no 2 in cis

Chris ten Kate

• F. Schubert: Andante sostenuto uit Sonate D.960 in Bes

René Doors

• F. Liszt: Notturno II, Seliger Tod
• F. Chopin: Nocturne opus 15 no 2 in Fis
• F. Liszt/F. Chopin: Meine Freude


Pianopresentatie 3 juni 2015

Verkadezaal FluXus Muziekschool Zaandam


Matthieu Schippers (5 jr)

• CDE-liedje met slingertje en opschuifdoedel
• In zijn donkergroene pak
• Hansje en Grietje
• Olifantje in het bos

Daniel Steenmeijer (8 jr)

• Leonard: Fluitliedje
• Leonard: Zomer
• Leonard: Het oude liedje
• Leonard: Berendans
• Leonard: Stampdans
• Lied: Al in een droge sloot

Demi Man (8 jr)

• Leonard: Macaroni cha cha cha
• Leonard: Rondedans
• Bruce Berr: Geweldig nieuws
• Lied; Marijke Marijke
• Lied: Dat is de Mispoes

Paywast Ahmad (9 jr)

• P. Tchaikovsky: Uit Jugendalbum
- Wals
- De Heks (Baba Yaga)
- Napolitaans lied
• F. Chopin: Etude op. 25 no 2 (f kl.t.)

Joël Hillebrandt (9 jr)

• B. Martinu: Colombine danst (uit 'Marionetten')
• S. Prokofjew: Tarantella (uit 'Music for Children op. 65)')
• F. Chopin: Prelude op. 28 no 4 in e kl.t.
• F. Burgmüller: Ridderlijkheid (uit Etudes op. 100)

Julius Bussemaker (10 jr)

• L. van Beethoven: Bagatelle nr. 25 in a WoO 59 (Für Elise)
• A. Pulkkinen: Angry Birds (thema computerspel)

Guus Keizers (10 jr)

• Ph. Keveren: Joshua fit the battle of Jericho
• Fred Kern: Spaanse Dans
• Bill Boyd: Zes achtste
• Bill Boyd: Logisch Toch

Cédric Schippers (11 jr)

• Muzio Clementi: uit Sonatine in G, deel 3
• Dimitri Kabalewski: Toccatina
• Claude Debussy: Le Petit Nègre

Hugo Spijker (15 jr)

• Daniel Hellbach: Variaties in G
• Yann Tiersen: La Comptine d'une autre été

Anna Reinhold (13 jr)

• Deodat de Séverac: Invocation à Schumann (uit En Vacances)
• C. Debussy: Gradus ad Parnassum (uit Children's Corner)

Sophie Cai (13 jr)

• Yiruma: River flows in you

Evelien Goedhart (17 jr)

• F. Chopin: Fantaisie-Impromptu in cis op. 66

Chris ten Kate

• F. Chopin: Nocturne in Des op. 27 no 2
• C. Debussy: Menuet uit 'Suite Bergamasque'


Pianopresentatie 10 juni 2015

Verkadezaal FluXus Muziekschool Zaandam


Rox Meulenkamp (10 jr)

• Faber: Sailing in the Sun
• Faber: Mexican Jumping Beans
• Faber: Spookmuis
• Faber: Classic Dance
• Faber: Half Time Show

Ruby Rodrigues Loopes (10 jr)

• F. van Gorp: Ik geef een feestje
• Tilzer/F.Kern: Honkbal
• I. Taranta: Vlooienspel
• F. van Gorp: Stamp en Spring
• A. Vivaldi: De Lente
• M.Evertse: Russische Dans

Paywast Ahmad (9 jr)
Joël Hillebrandt (10 jr)

• F. Schubert: Marche Militaire (duet)
• Janina Garcia: Kat en Muis (duet)

David van de Lustgraaf (13 jr)

• Adele/Paul Epworth: Skyfall

Lottie de Rover (15 jr)

• Catherine Rollin: Tango Terrific
• Gary Jules: Mad World

Joosje Louw (15 jr)

• Katie Melua: Nine million bicycles (met David)
• L. Einaudi: Le Onde

Karlijn Brinkman (16 jr)

• F. Chopin: Wals in cis op. 64 no 2

Antonio La Chira Marquina (17 jr)

• F. Schubert: Impromptu in Es Deutsch 899/2

Tamar van der Ven (18 jr)

• F. Chopin: Nocturne in bes op. 9 no 1

Wim van Doornik

• R. Schumann: Selectie uit Papillons op. 2

René Doors

• F. Lisz/F.Schubert: Ständchen
• F. Liszt: Sonetto 104 del Petrarca


Pianopresentatie 11 juni 2014

Verkadezaal FluXus Muziekschool Zaandam


Ala Kooti

• Alfred: Balonnen
• Liedje: 7 vlooien
• Liedje: Janus is gevallen
• Harry: Opa en de Efteling

Ruby Rodrigues-Lopez

• Liedje: Het is nacht
• Amerikaans Liedje: For he's a jolly good fellow
• Hal Leonard: Basketballen
• Diabelli/F.Kern: Allegro
• Hal Leonard: Het Beekje
• Ph. Keveren: Fanfare

Isa Drion

• Hal Leonard: Hoor de Rivier
• Duits volkslied: Kleine Vogel
• Pools Volkslied: Slaapliedje
• Engels volkslied: Greensleeves

Defne Tanriseven

• Harry: Efteling rechts, links en samen
• Alfred: Varen op de grote zee
• Ned. liedje: Boerinnetje van Buiten
• Amerikaans Liedje: For he's a jolly good fellow
• Samen met Melike: Super Mario theme

Melike Tanriseven

• Samen met Defne: Super Mario theme
• Richard Rodgers: Sound of Music
• Michel Legrand: Windmills of your mind
• Suitcase Blues

Adam Krid

• Hal Leonard: Apenstreken
• F. van Gorp: Rocken op de piano
• Bill Boyd: Dixieland Jam
• F. van Gorp: Tipico Hispanico
• Mike Schoenmehl: Saltokoning

Cédric Schippers

• J.S. Bach: Menuet no 3 in G
• Muzio Clementi: Uit Sonatine op. 36 no 2 deel 1+2
• Martha Mier: Pineapple Banana Boogie

Paywast Ahmad

• Mike Schoenmehl: Big Band Tune
• Jelena Gnessina: Etude in D
• Mike Schoenmehl: Break, Fill in
• Martha Mier: Beach Buggy Boogie
• Martha Mier: Jelly Bean Rag
• Martha Mier: Slippin' around

Joosje Louw

• David Hellbach: Variaties in G
• Thomas Attwood: Sonatine in C deel 1
• Gary Jules: Mad World (met David)

David van de Lustgraaf

• Gary Jules: Mad World (met Joosje)
• Mike Schoenmehl: Big Band Tune
• Yann Tiersen: Comptine d'une autre été, l'après midi

Rozerin Altunterim

• Ludovico Einaudi: I giorni

Tamar van der Ven

• Franz Schubert: Impromptu D.935 (op. 142 no 2) in As


Pianopresentatie 12 juni 2014

Verkadezaal FluXus Muziekschool Zaandam


Noa Bart

• Hal Leonard: Pools slaapliedje
• Hal Leonard: Macaroni chachacha
• Hal Leonard: Hoor de Rivier
• Ph. Keveren: Ga voor Goud

Sophie Kai

• Hal Leonard: Dakota
• F. van Gorp: Voor de lol
• Hal Leonard: Kleine vogel
• A.P. Carter: Cup Song

Julius Bussemaker

• Christoph Grapner: Bourrée
• J.S Bach: Menuet 1 in G
• J.S. Bach: Musette in D
• S. Prokofjew: Thema Peter en de Wolf
• F. van Gorp: Hoera voor je handen

Michelle Willemsen

• W.A. Mozart: Uit Sonate KV 545 in C: Andante
• Daniël Hellbach: Variaties in G

Guus Keizers

• Hal Leonard: Banjo Speler
• Abba: Money money money
• Hal Leonard: Mijnheer de Wind
• Ph. Keveren: Barok Boogie

Joël Hillebrandt

• Daniël Hellbach: Variaties in G
• Gurlitt: Etude met hands over
• Fritz Emonts: Spitzentanz
• Mike Schoenmehl: Krimi Musik
• Mike Schoenmehl: Big Band Tune

Kevin Willemsen

• Jurriaan Andriessen: 3 dansen (allegro vivave - adagio - presto)
• Fons van Gorp: Lloret

Owain Boyd

• Bohuslav Martinu: Colombine danst (uit 'Marionetten')
• Eric Thiman: Flood Time

Wim van Doornik

• J.S. Bach: Uit Partita no 2 in c
- I Grave-Adagio
- V Rondo - vivace
• F. Chopin: Nocturne in B opus 32 no 1

Pip Claire Yap

• F. Chopin: Fantaisie Impromptu op. 66 in cis

René Doors

• F. Liszt: Les Cloches de Genève (uit Années de Pelerinage: Suisse)
• F. Liszt: Cantique d'Amour (uit Harmonies poétiques et réligieuses)


Pianopresentatie 22 juni 2013

Locatie: Hugo de Jong Piano’s, Nieuwlandersingel 66-68, 1814 CL Alkmaar

Zoya Johri, 9 jr

• Richard Krentzlin: Hongaarse dans (duet)
• Mike Schoenmehl: De Saltokoning
• Stephen Heller: Etude opus 46 no 2 in e kl.t.
• D. Arakishvili: Georgische Dans

Owain Boyd, 10 jr

• Henry Mancini: Pink Panther theme
• Sergei Prokofjew: ‘Repentirs’, op. 65 no 5 in d kl.t. (uit ‘Kinderalbum’)
• J.S. Bach: Prelude c kl.t. BWV 999
• Yann Tiersen: La comptine d’une autre été, l’après-midi (filmmuziek Amélie)

Thom Dijkstra, 11 jr

• (Harry): Het Efteling’ lied
• à la 007, Bond: Al in een droge sloot
• Pachelbel: Variaties op een thema in D (Knuffelcanon)
• Onbekend: Boerinnetje van Buiten
• Hal Leonard: Aan de Rivier

Mila Blok, 11 jr

• Frédéric Chopin: Wals in a kl.t. opus posthuum
• Daniel Hellbach: Variaties in G
• Ludovico Einaudi: I Giorni

Maya Johri, 12 jr

• Daniel Hellbach: Promises
• Samen: Improvisatie (opname hieronder)

Loading the player..

Geen mediaspeler? Klik dan hier..)

Isabelle Johri,13 jr

• Philip Glass: Truman sleeps
• Frédéric Chopin: Wals in Des gr.t. op. 64 no 1

Evrim Coskun, 13 jr

• Gary Jules: Mad World
• James Horner: My heart will go on (titelsong Titanic)
• P.I. Tchaikovsky: Thema uit het ballet Zwanenmeer

Jeffrey Albertus

• S. Rachmaninov: Prelude op. 3 no 2 in cis kl.t.
• Jeffrey Albertus: Waterdans in d mineur

Chris ten Kate

• Franz Liszt: Consolation no 3 in Des gr.t.
• Frédéric Chopin: Etude in f kl.t. opus 25 no 2
• Franz Schubert: Impromptu in As opus 142 no 2 (Deutsch 935/2)

René Doors

• Frédéric Chopin: Nocturne in fis kl.t. opus 48 no 2
• Franz Liszt: ‘Les cloches de Genève’ uit Années de Pélerinage ‘Suisse’